Jdi na obsah Jdi na menu

Vzkazy

 Zde je prostor pro vaše vzkazy, reference a případné připomínky či návrhy na zlepšení stránek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Alena - Nutné schanim hlidani

Dobrý večer hledám hlídání na zitra a patek hlídání našeho 1,5 léteho syna. Vybouchla mi paní na hlídání (nemoc) a napsala mi to před chvilku. Moc dekuji tel. 734510510

3EddieFet - codes promo pmu

Le site pour vos paris gagnants

En France, on connait surtout le PMU pour les paris hippiques. Qui n’a jamais tenté sa chance au Quinté+ ? Mais le PMU, c’est n’est pas seulement les courses de chevaux. C’est simple, il n’y a pas meilleur site que PMU pour vos paris Hippiques, sportifs et poker !

PMU est même la deuxième entreprise de paris au monde avec 12 200 points de vente, 6 millions de clients, et 8 milliards d’euros reversés aux parieurs !

Le site vous permet d’avoir tous les résultats, et le programme avec les courses du jour et de demain. Mais ce qui nous intéresse ici ce sont les paris en ligne.

Alinnnaaa - Тема

Bc. Ivana Sirůčková - Nabídka

Dobrý den,

bydlím v Hořovicích, momentálně jsem na RD a nabízím doučování dětí v oblasti anglického jazyka (popř. jiných předmětů), 1x nebo 2x v týdnu - dle potřeby. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na emailu: ivito@seznam.cz

Martina - těhotenské cvičení\palvání

hledám těhu cvičení\plavání - hořovice, berounsko. Děkuji za pomoc.

Karolina Plecitá - Hledám byt k pronájmu

Dobrý den,
Hledám malý byt k pronájmu v Hořovicích. Prosím kontaktujte mě na : karolina.plecita01@seznam.cz

Mariana Plachá - Re: Hledám byt k pronájmu

Dobrý den, našla jsem váš inzerát ohledně hlídání dětí, mám dvě děti ( čtyřletou holčičku a půlročního chlapečka) a hledám někoho víceméně na občasné hlídání event. chci chodit s dcerou plavat, ale bohužel manžel nestíhá, takže i někoho, kdo by zvládl miminko:-)ale musí to být člověk rozhodně 100%!Můžu se zeptat kolik vám je?Kolik byste chtěla za hodinu?
Dále můj bratr pronajímá malý byt kousek od MŠ v Žebráku, nevim, jestli je to pro vás zajímavé, teď je volný.-)
Děkuji za odpověď.
Hezký den Majka Plachá

LUCIE SEDLÁKOVÁ - Re: Re: Hledám byt k pronájmu

DOBRÝ DEN ,MĚLA BYCH ZÁJEM O BYT KTERÝ PRONAJÍMÁ VÁŠ BRATR ,NEJLÉPE DLOUHODOBĚ .

Karolina Plecitá - Hlídání dětí

Dobrý den,
našla jsem Váš vzkaz až před několika dny. V inzerátu jsem prosila o kontaktování na mailovou adresu nebo telefonní číslo, bohužel jste si toho nevšimla. Pokud stále hledáte někoho na hlídání, můžete mě kontaktovat na mailové adrese : karolina.plecita01@seznam.cz nebo ne tel.čísle 737521214. Dlouholeté zkušenosti s dětmi mám. Je mi 24 let, vystudovala jsem vyšší odbornou zdravotnickou školu a dále studuji dálkově speciální pedagogiku, v současné době pracuji ve školce s postiženými dětmi. V případě zájmu mohu zaslat svůj životopis a hodnocení jiné maminky u které jsem již děti hlídala.
S přáním krásného dne,
Karolina Plecitá

Aneta - Nabídka hlídání dětí do 2 let

Nabízím hlídání dětiček od narození do 2 let. Jsem dětská sestra s několika-letou praxí. Pro více informací mě kontaktujte na mail: Anetkaf.69@seznam.cz

Markéta - Nabízím hlídání dětí :)

Dobrý den,
nabízím hlídání dětí.Napište mi na e-mail Marketka73@seznam.cz ráda zašlu reference od předešlých rodin.

Mariana Plachá - Re: Nabízím hlídání dětí :)

Dobrý den, můžete mi poslat bližší info o vás a také ty reference na email drazanovam@seznam.cz?
Děkuji a hezký den...Majka Plachá

Karolina - Nabízím odpolední/večerní hlídání dětí

Dobrý den,
nabízím hlídání dětí. Mám dlouholeté zkušenosti s prací ve školských zařízeních, diakoniích pro mentálně/tělesně postižené děti. V současné době pracuji jako asistent ve speciální třídě v MMŠ Hořovice. Hlídání či výpomoc by byla možná v pozdních odpoledních hodinách nebo večer (dle domluvy). Pro více informací či v případě zájmu mě kontaktujte na : karolina.plecita01@seznam.cz nebo na tel: 737521214.
Předem děkuji za váš zájem,
Karolina Plecitá

Markéta - Koupím byt ve Višňovce s výtahem.

Koupím byt ve Višňovce s výtahem.
Prodáváte někdo?

Vodičková - učitelka mš

HLEDÁME:
Učitele/ku MŠ na zástup za RD (min.do dubna 2017 - s velikou pravděpodobností déle!) hledá nová MŠ Stašov v okrese Beroun. Nástup 1.10.2015, 9. platová třída, kvalifikace nutná!!!, praxe výhodou. Ranní a odpolední směna. Výborná dostupnost vlakem.
Volejte MŠ Stašov
603 725 076 nebo pošlete životopis na ms.stasov@seznam.cz

Lenka Ryllová - Hledám spolehlivý odvoz dítěte do školy.

Jsme z Točníka. Z pracovních důvodů hledám na září / říjen spolehlivou paní nebo slečnu na ranní vypravení a odvoz dcery (7 let) do ZŠ v Hořovicích. Spěchá. Za nabídky předem děkuji. Lenka Ryllová

Markéta - Re: Hledám spolehlivý odvoz dítěte do školy.

Dobrý den,
měla bych zájem o Vaší nabídku.Chtěla by jste i hlídání?

Rapanuj - Stolní hra

Prodám stolní hru Základka aneb škola hrou, sešli se nám dvě stejné. Více o hře http://www.pg.cz/cs/produkt/1415-zakladka-aneb-skola-hrou-spolecenska-hra-280-x-280-x-60-mm . Cena dohodou! Alka2015@seznam.cz

Blanka - oblečení pro kluka a holčičku

Prodám za rozumnou cenu oblečení pro kluka od vel. 56-110 (4 roky) a holčičku od vel. 56 - 74 (9 měs.), vše kupované nové, samé kvalitní značky : CA, HM, Takko, Marksspenser, Tchibo,... stále moc pěkné oblečení, děti mají spoustu oblečení, nestihnou to ani unosit,.. většina věcí jde i do sušičky :). V případě zájmu pošlu fotky. Možný osobní odběr - Komárov. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: blankahorcikova@seznam.cz.

Barbora C. - Nabízím odpolední/večerní hlídání dětí

Dobrý den,
ráda bych nějaké mamince pomohla s hlídáním nejlépe v odpoledních/večerních hodinách. Jsem žákyně 9. ročníku a s hlídáním mám roční zkušenost. Bydlím v Hořovicích. Dojet i jinam by nebyl problém. Pro zájem napište na číslo 736 209 129.