Jdi na obsah Jdi na menu

Vzkazy

 Zde je prostor pro vaše vzkazy, reference a případné připomínky či návrhy na zlepšení stránek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Denisa P. - Hledám maminku pro vzájemné hlídání dětí - Hořovice

Dobrý den, Ahoj
hledám maminku, nejlépe z Hořovic a okolí, pro možnost vzájemného hlídání dětí. Na konci ledna jsme se přistěhovali do Hořovic. Jezdím 2x-3x týdně pracovně do Prahy. Děti mám 3, nejstarší syn 8 let, a pak 5-letá dvojčata (taky kluci). Jde mi hlavně o dvojčata, v místní MŠ jsme místo v tomto školním roce nesehnali. V případě zájmu mě kontaktujte na dkrohova@seznam.cz.

Veronika K. - Nabízím hlídání dětí na odpoledne

Dobrý den, nabízím vám hlídání dětí odpoledne u mě doma v obci Felbabka nebo občasné večerní hlídání u vás doma. Jsem na rodičovské dovolené s 9,5měsíčním synem. Jinak jsem zaměstnaná jako učitelka v mateřské škole. Mám akreditovaný kurz 1.pomoci. Cena dohodou.
Přeji hezký den.
Veronika (korinkova.v@email.cz)

Blanka - hledám paní / slečnu na hlídání dětí

Dobrý den,
hledám paní / slečnu na hlídání našich dětí, dcera 6 měsíců, syn 4,5 let (dopoledne chodí do školky), jednalo by se o příležitostné hlídání (1x v týdnu, příp. 1x za 14 dní na několik hodin), převážně dcery. Nutná je zkušenost s hlídáním dětí (i miminek), zodpovědnost, spolehlivost a pokud možno časová flexibilita. Hlídání u nás doma - Komárov, ideální by byla nějaká "hlídací" babička:) . Moc děkuji za nabídky. Blanka (blankahorcikova@seznam.cz)

Míla L. - Moc hezké

Jsem moc ráda, že se dnes navrací doba, kdy jsme si vše udělali sami. Moc fandím vaší další hezké práci. Moc hezké výrobky z myslím, dost levných dostupných materiálů.