Jdi na obsah Jdi na menu

Vzkazy

 Zde je prostor pro vaše vzkazy, reference a případné připomínky či návrhy na zlepšení stránek.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mariana Plachá - Re: Nabízím hlídání dětí :)

Dobrý den, můžete mi poslat bližší info o vás a také ty reference na email drazanovam@seznam.cz?
Děkuji a hezký den...Majka Plachá

Karolina - Nabízím odpolední/večerní hlídání dětí

Dobrý den,
nabízím hlídání dětí. Mám dlouholeté zkušenosti s prací ve školských zařízeních, diakoniích pro mentálně/tělesně postižené děti. V současné době pracuji jako asistent ve speciální třídě v MMŠ Hořovice. Hlídání či výpomoc by byla možná v pozdních odpoledních hodinách nebo večer (dle domluvy). Pro více informací či v případě zájmu mě kontaktujte na : karolina.plecita01@seznam.cz nebo na tel: 737521214.
Předem děkuji za váš zájem,
Karolina Plecitá

Markéta - Koupím byt ve Višňovce s výtahem.

Koupím byt ve Višňovce s výtahem.
Prodáváte někdo?

Vodičková - učitelka mš

HLEDÁME:
Učitele/ku MŠ na zástup za RD (min.do dubna 2017 - s velikou pravděpodobností déle!) hledá nová MŠ Stašov v okrese Beroun. Nástup 1.10.2015, 9. platová třída, kvalifikace nutná!!!, praxe výhodou. Ranní a odpolední směna. Výborná dostupnost vlakem.
Volejte MŠ Stašov
603 725 076 nebo pošlete životopis na ms.stasov@seznam.cz

Lenka Ryllová - Hledám spolehlivý odvoz dítěte do školy.

Jsme z Točníka. Z pracovních důvodů hledám na září / říjen spolehlivou paní nebo slečnu na ranní vypravení a odvoz dcery (7 let) do ZŠ v Hořovicích. Spěchá. Za nabídky předem děkuji. Lenka Ryllová

Markéta - Re: Hledám spolehlivý odvoz dítěte do školy.

Dobrý den,
měla bych zájem o Vaší nabídku.Chtěla by jste i hlídání?

Rapanuj - Stolní hra

Prodám stolní hru Základka aneb škola hrou, sešli se nám dvě stejné. Více o hře http://www.pg.cz/cs/produkt/1415-zakladka-aneb-skola-hrou-spolecenska-hra-280-x-280-x-60-mm . Cena dohodou! Alka2015@seznam.cz

Blanka - oblečení pro kluka a holčičku

Prodám za rozumnou cenu oblečení pro kluka od vel. 56-110 (4 roky) a holčičku od vel. 56 - 74 (9 měs.), vše kupované nové, samé kvalitní značky : CA, HM, Takko, Marksspenser, Tchibo,... stále moc pěkné oblečení, děti mají spoustu oblečení, nestihnou to ani unosit,.. většina věcí jde i do sušičky :). V případě zájmu pošlu fotky. Možný osobní odběr - Komárov. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na e-mail: blankahorcikova@seznam.cz.

Barbora C. - Nabízím odpolední/večerní hlídání dětí

Dobrý den,
ráda bych nějaké mamince pomohla s hlídáním nejlépe v odpoledních/večerních hodinách. Jsem žákyně 9. ročníku a s hlídáním mám roční zkušenost. Bydlím v Hořovicích. Dojet i jinam by nebyl problém. Pro zájem napište na číslo 736 209 129.

Denisa P. - Hledám maminku pro vzájemné hlídání dětí - Hořovice

Dobrý den, Ahoj
hledám maminku, nejlépe z Hořovic a okolí, pro možnost vzájemného hlídání dětí. Na konci ledna jsme se přistěhovali do Hořovic. Jezdím 2x-3x týdně pracovně do Prahy. Děti mám 3, nejstarší syn 8 let, a pak 5-letá dvojčata (taky kluci). Jde mi hlavně o dvojčata, v místní MŠ jsme místo v tomto školním roce nesehnali. V případě zájmu mě kontaktujte na dkrohova@seznam.cz.

Veronika K. - Nabízím hlídání dětí na odpoledne

Dobrý den, nabízím vám hlídání dětí odpoledne u mě doma v obci Felbabka nebo občasné večerní hlídání u vás doma. Jsem na rodičovské dovolené s 9,5měsíčním synem. Jinak jsem zaměstnaná jako učitelka v mateřské škole. Mám akreditovaný kurz 1.pomoci. Cena dohodou.
Přeji hezký den.
Veronika (korinkova.v@email.cz)

Blanka - hledám paní / slečnu na hlídání dětí

Dobrý den,
hledám paní / slečnu na hlídání našich dětí, dcera 6 měsíců, syn 4,5 let (dopoledne chodí do školky), jednalo by se o příležitostné hlídání (1x v týdnu, příp. 1x za 14 dní na několik hodin), převážně dcery. Nutná je zkušenost s hlídáním dětí (i miminek), zodpovědnost, spolehlivost a pokud možno časová flexibilita. Hlídání u nás doma - Komárov, ideální by byla nějaká "hlídací" babička:) . Moc děkuji za nabídky. Blanka (blankahorcikova@seznam.cz)

Míla L. - Moc hezké

Jsem moc ráda, že se dnes navrací doba, kdy jsme si vše udělali sami. Moc fandím vaší další hezké práci. Moc hezké výrobky z myslím, dost levných dostupných materiálů.